Títo traja graffiti umelci z východu sa venujú grafity už dlhšiu dobu a sú v tom natoľko dobrí že robia graffiti na zakázku, na niektorých fotografiách sú aj ich spoločné pieces.

Graffiti na zakázku

Grint

Grint sa venuje graffiti od roku 2003, o štyri roky neskôr sa začal venovať aj 3D prácam a odvtedy začal maľovať aj na zakázky. Na jeho stránke http://Grint.sk môžete vidieť referencie jeho prác pre rôzne firmy. Dokáže vyzdobiť rôzne podniky ako reštaurácie, disco cluby, fitness centrá, autobazáry, autoumývarky, kaderníctva. Nerobia mu problém ani rôzne postavičky, charaktery a tak jeho maľby zdobia aj priestory ako sú detské izby alebo materské škôlky, jasle.

graffiti-grint-kosice-plastic-grint

ďalšie fotografie:

Notes

Notes sa venuje rôznym grafickým návrhom, napríklad tričká Urban Wear, maľuje na plátno a robí rôzne návrhy pomocou tabletu na PC. Tiež maľuje graffiti na zakázku, tu je výber fotografií, viac nájdete na jeho stránke www.NotesArt.sk, kde ho môžete aj kontaktovať ak pre neho máte nejaké prácu.

graffiti-notes-legal-6

 

ďalšie fotografie:

Oar

Erik sa ku graffiti dostal vďaka spolužiakovi na základnej škole, teda sa mu venuje s malou prestávkou už od roku 1998, pôsobí v Košiciach a okolí. Jeho legálne pieces môžete vidieť na sídlisku Dargovských hrdinov a na rôznych miestach kde maľoval na zakázku.

graffiti-notes-legal-oar-notes-2015

Oar a Notes, legal Furča

Čítaj inde:

 

 

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype