V posledných dňoch som začal po večeroch hrávať online hry, pri prehliadaní rôznych webov som sa dostal ku kartovým hrám. Musím sa priznať nikdy ma nebavilo hrávať len tak po nete, aj keď si s kamarátmi občas zahrám očko (Blackjack so sedmovými kartami). Ako som napísal nezaujímali ma takéto hazardné internetové hry, ktoré vo mne už pri pomyslení vyvolávali strach o prípadné prehrané peniaze. Ale keď mám teraz po večeroch viac času je to ideálna hra na odreagovanie.

Preštudoval som si základné pravidlá hry BlackJack (Dvadsaťjedna, Oko), ktoré som vlastne doteraz ani poriadne nepoznal), taktiež ma oslovila blackjack stratégia, s ktorou máte mnohonásobné väčšiu šancu zvíťaziť nad krupiérom. Začínal som hrať len pre zábavu, no neskôr ma to omrzelo, predsa je lepšia motívacia do hry v peňažnej forme, prečítal som si recenzie online kasín a zvolil si vhodné kasíno, samozrejme som zo začiatku začínal s menšími sumami aby ma prípadné prehry príliš nesklamali a neodradili od ďalšieho hrania.

Zo začiatku sa mi celkom darilo (začiatočnícke štastie?! 🙂 a preto som po čase neváhal vložiť do hry aj 5€. Po pár odohratých turnajoch som bol nad dvojnásobným plusom, ale ako sa vraví v tom najlepšom treba prestať a tak už nepokúšam svoje štastie a radšej sa zapájam do turnajov s nižsím vstupným poplatkom a vsádzam menšie sumy.

Nie je to nič extra hrávať desaťcentové turnaje ale aspoň som zlepšil svoju hráčsku techniku a keď sa darí tak hravo porážam kamarátov v našich mini turnajoch.

Pýtate sa ako hrať poker a kde? Zoznam kasín s recenziami a ohodnotením nájdete na stránkach http://___.sk, stránky obsahujú bohaté informácie pre začiatočníkov v tejto oblasti.

Online kasína majú v ponuke množstvo hier, s tých najzaujímavejších som vybral zopár: Texas hold ‚em, vyššie spomínané oko berie (BlackJack), ruleta či automaty.

Na záver vám prinášam zaujímavú inšpiráciu, českého hráča Martina Staszka, ktorý sa momentálne profesionálne venuje pokru. Jeho posledným úspechom je druhé umiestnenie vo WSOP, kde celkovo zarobil cez 5 miliónov dolárov!

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype