Aplikácia LetGo je jedoduchým spôsobom ako predávať a kupovať veci. Po jej inštalácií na základe GPS hneď uvidíte vecí ktoré predávajú ľudia vo vašom okolí. Samozrejme nechýba možnosť vyhľadávania podľa názvu či kategórie. V inzeráte vidíte názov, popis, fotografiu a približnú lokalitu. Predajcu môžete kontaktovať cez chat alebo mu zavolať.

Televízna reklama na LetGo

Po registrácií e-mailom alebo prepojením cez Facebook môžete začať predávať aj vy, okrem toho môžete sledovať vašich priateľov a iných ľudí a získavať tak informácie keď niečo ponúknu na predaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prídávanie inzerátov na LetGo je naozaj jednoduché, stačí kliknúť na ikonu fotoaparátu a vybrať fotografiu z mobilu alebo odfotiť novú. Potom stačí pridať názov, krátky popis, cenu a kategóriu.

Po predaji môžete vec označiť ako predanú, ostane vo vašom profile ako predaná a používateľovi, ktorému ste ju predali sa pridá ako kúpená. V kombinácií s takýmto prepojením medzi používateľmi letgo vytvára akúsi predajnú a nákupnú sieť 🙂

Je pravda že na letgo nie je také množstvo inzerátov ako na bazoši ale svojim jednoduchým pridávaním inzerátov si môže získať priazeň ľudí.

Stiahnuť aplikáciu LetGo z obchodu Google Play pre Android (15 MB)

Stiahnuť aplikáciu LetGo z obchodu iOS pre Apple (103 MB)

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype