Electronic Arts v spolupráci s vývojárom Ghost Games chystá pokračovanie úspešnej série závodnej hry Need For Speed. EA vraví o úplnom reštarte série, ale informácie naznačujú že bude inšpirovaný Undergroundom, to znamená viac detailnejších možností tuningu áut, ďalej autentické mestské autá, nočný otvorený svet a pohlcujúci príbeh. Vzhľad a reálne detaily sveta budú vytvorené v spolupráci so Speedhunters. Spolupráca sa vzťahuje na výskum, autentickosť a vývoj mestskej automobilovej kultúry s minulosťou, súčastnosťou a novými trendmi.

Ostatné kľúčové zdroje pre zobrazenie autentickej mestskej kultúry áut sú Alexi Smith z Noriyaro, Luke Huxham z Maiham Media, Justin Fox zo Zen Garage, Antonio Alvendia z Motor Mavens, a Brandon Leung z Bowls LA

Tuning

Autá bude možné meniť vizuálne vrátane značkových náhradných dielov a nebude chýbať veľa možnosti pre výkonnostný tuning, tak ako to bolo v NFSU2.

Príbeh

Need For Speed dovolí hráčovi budovať jeho vysnené auto cez hlboké vizuálne a výkonnostné prispôsobenie. Päť rozličných metód postupu umožní každému hráčovi vytvoriť si vlastnú jedinečnú cestu, ktorá môže prekrývať cez rôzne príbehy k víťazstvu. Jazda za políciu nebude prístupná keďže sa hra viac zameriava na hráča a jeho zvolené auto.

Autá

Ford Mustang GT (2015)
Nissan 180SX (S13) – „NFS NFS“ poznávacia značka
Nissan Skyline 2000GT-R C10
Porsche 911 Turbo (930) 3.3 – „ANAKAI“ poznávacia značka (v súvislosti s konštruktérom Akari Nakaiom z RAUH-Welt Begriff (video, video)
Subaru BRZ – „GHOST“ poznávacia značka
v premávke: BMW 125i (E81)
polícia: Ford Crown Victoria (2 generácia)

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype