Thumb Drift je pretekárska drift hra pre Android a iOS zariadenia. Ako napovedá názov tak z hľadiska ovládania ide o jednoduchú hru, ktorú ovládate len jedným prstom, respektíve jedným dotykom pri ktorom posúvate do strán v smere šmyku auta.

Na výber sú rôzne autá a trate. Trate sa odomknú po najazdení určitej vzdialenosti a autá kupujete za zarobené peniaze pri driftovaní. Hra môže grafikou pôsobiť trochu detsky ale je dostačujúca. Kým si osvojíte ovládanie a prekonáte vlastné rekordy bude to chvíľu trvať. Môj rekord je 733.

Na tratiach vás okrem prechádzania zákrut čakajú aj rôzne prekážky, na trati Gymkhana sa musíte vyhýbať boxom, na Forest road dokonca aj zvieratám. Na mape Ice Road pocítite ako sa driftuje na ľade.

Hra sa pýši viac než 80-timi nelicencovanými autami, áno nelicencovanými to znamená že namiesto Volkswagen Beetle (Chrobák) tam nájdete Lienku a závoďák Lancia Stratos bol premenovaný na Lancelot Smartos. Po každom nabúraní na vás čaká animácia explodujúceho šoféra 😀 Obrázok s výsledným skóre je možné zdieľať na sociálnych sieťach.

Drift hra: autá na Android

Počiatočné auto Dune Buggy s ktorým začínate mi pripomenulo film s B. Spencerom a T. Hillom: Ak sa nahneváme, budeme zlí (1974)

Stiahnuť Thumb Drift pre Android

Stiahnuť Thumb Drift pre iOS

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype