Hra Traffic Rider by sa dala stručne charakterizovať ako nekonečná jazda na motorke. V minulosti sme tu mali článok o hre Racing Fever, kde ste takto donekonečna mohli jazdiť na autách. Ak ste však fanúšik motoriek určite sa vám zapáči táto verzia hry, ktorá je síce od iného vývojara ale dosahuje rovnakú kvalitu.

Herné režimy a počasia

V hre začínate so skútrom na výber sú 4 herné módy/režimy: kariéra, nekonečná jazda, časový závod a voľná jazda. V týchto módoch nájdete rôzne typy ciest ako je diaľnica, púšť, mesto a zima (zasnežená cesta). Na výber sú tri počasia: poludnie, ráno a noc (v týchto sa náhodne objaví aj dážď).

Kariéra (úlohy, misie)

Kariéra je zobrazená ako mapa cesty po ktorej bodoch cestujete a máte splniť rôzne misie ako doraziť do cieľa včas, obehnúť určitý počet áut za určitý čas, najazdiť 2km za 50 sekúnd alebo dosiahnúť určité combo za nejaký čas. Hraním sa vám postupne pri dosiahnutí určitého levelu odomykajú rôzne funkcie ako herné režimy, typy ciest a počasí, ktoré môžete kúpiť, ďalej sa pri dosiahnutí určitého levelu odomkne funkcia klaksónu a diaľkového svetlometu (lvl 4), jazdy na zadnom kolese a obzrenie sa do strán.

Peniaze, motorky a vylepšenia

Peniaze získavate jazdu na motorke , za rýchlu jazdu je to viac a najviac získate za rýchlu jazdu v protismere na zadnom. Za zarobené peniaze môžete kúpiť vylepšenia na motorku (výkon, ovládanie, brzdenie) či zmeniť farbu alebo kúpiť si iné rukavice alebo kúpiť novú motorku (na výber je ich 24).

Hodnotenie

Aj keď som skôr fanúšik áut ako motoriek hra ma chytila asi viac ako kedysi Racing Fever, zrejme je to kôli pohľadu prvej osoby (vďaka ktorému si naozaj pripadáte ako pri jazde na motorke), jazde na zadnom a pohľadmi do strán. Inak je hra robená ako free hra, ktorá vás chce donútiť zrýchliť si postup v hre kúpením nejakého balíčku cez nákupy v aplikácií. Ale ak vás hra baví tak stále môžete získavať postupne nejaké peniaze. Určite stojí za vyskúšanie za čo hovorí aj môj hrací čas 7 hodín 😀

Napríklad pri hre v kariére sa postupne objavujú ťažšie misie, ktoré odporúčajú vyšší výkon motorky, ale pri troche šikovnosti sa dajú zvládnuť. V určitom bode však nie je možné ani misiu zapnúť pretože je popísaná ako nemožná s vašou motorkou. A ak kúpite novú spravíte s ňou pár misií za ktoré zarobíte však málo a znovu ste nútení zlepšiť výkon alebo kúpiť novú. Teda nie je správne stále kupovať novú, ale vlastne ak chcete splniť všetky archievementy v hrách Google tak áno. Môj postup bol nasledovný: našetril som a kúpil zeleného choppera, našetril a kúpil červenú motorku za 75tis $ na ktorej som naplno zlepšil výkon a šetrím na 560 tisícovú.

Alebo si môžete stiahnuť cracknutú verziu s takmer neobmedzenými peniazmi Traffic Rider (Mod money) napríklad z TPB.

Stiahnuť Traffic Rider pre Android z obchodu Google Play (180 MB)

Stiahnuť Traffic Rider pre iOS z obchodu iTunes (140 MB)

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype