Racing Fever je jednou z tých hier kde sa rútite diaľnicou, teda rovnou trasou, obehujete autá a získavate za to body, no táto hra sa voči iným podobného charakteru líši tým že má o dosť prepracovaný a chytľavý herný systém a peknú grafiku. Keďže tu nie sú žiadne preteky a pozície voči iným hráčom nemusíte byť príliš sústredený na cieľ, teda ak si ho neurčíte sami a nesnažíte sa dosiahnuť nový rekord.

Autá a tuning

Začínate s Wolkswagenom Golf, ktorý viete postupným hraním za získané peniaze vylepšiť či po výkonnostnej alebo vzhľadovej stránke. Alebo môžete proces tuningovania u tohto auta nechať bokom a šetriť na iné auto ako napríklad Audi, Mini Cooper, BMW, Mercedes AMG. Na autách môžete meniť farbu, kolesá a polepy, vylepšovať môžete maximálnu rýchlosť, akceleráciu, ovládanie a brzdenie.

Témy a módy

 

V hre si budete mať možnosť zajazdiť v 3 rôznych prostrediach, ktoré si budete môcť za získané peniaze odomknúť, tak sa hra stáva menej monotónnou pri zmenách prostredí ako dedina, púšť a mesto (v príprave je aj diaľnica v zimnou období). Je vhodnou ľahšou alternatívou k premakanejším hrám ako Asphalt alebo Real Racing oproti podobnej arkádovke Speed Racing je o dosť premakanejšia. 4 herné módy vám dávajú na výber druh trasy, môžete si vybrať jednosmernú premávku, dvojsmernú, voľnú jazdu (kde je možné nastaviť hustotu premávky a jej rýchlosť) a time attack.

Iné

Hra ponúka rôzne pohľady kamery na auto a dočasné spomalenenie času, ktorý môžete použiť v kritických situáciách počas jazdy na manévre. Každodenným hraním získate tikety, za ktoré môžete v mini hre získať peniaze alebo vyhrať auto. Vyhrať auto môžete aj zadaním 3 kódov od priateľov, môj kód: WFKNM7 alebo PWV8DR

Stiahnuť Racing Fever

Podobná hra s motorkami: Racing Moto

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype