Mali sme tu už návod Ako a kde sťahovať filmy v ktorom som sa zameral na úložiská súborov odkiaľ je možné bezplatne sťahovať filmy, no dnes si ukážeme pohodlnejšiu variantu, online filmy zdarma! Sledovanie online je o dosť pohodlnejšie z viacerých dôvodov, najmä z toho že nemusíte najprv stiahnuť celý film a až potom pozerať, po kliknutí na tlačidlo prehrávania sa film hneď spustí tak akoby ste pozerali online videá, teda môžete presúvať film, a naviac keď po nejakom čase zistíte že vás film nezaujal nič sa nedeje, v podstate ste minuli len stiahli len toľko dát koľko ste pozerali.

Existuje plno českých a slovenských webstránok, ktoré umožňujú sledovanie filmov, niektoré zdarma, iné platené. Niektoré stránky sa falošne nazývajú „online filmy“ tie som neuvádzal pretože obsahujú len popisy filmov a trailer. Iné sú zas funkčné a nájdete na nich odkazy na streamy filmov zo zahraničných stream webov. Plno online filmov nájdete aj na YouTube.

Prejsť na http://OnlineFilmy.patwist.com

Online filmy zdarma

YouTube

Na známom serveri určeného pre zdieľanie a pozeranie videí nájdete filmy, ktoré si ich autori nestrážia a nenahlásili ich na zmazanie. Nájdete tam staršie filmy ako napríklad Spencerovky ale taktiež aj filmy novšej produkcie ako napríklad Kameňák 4 či BreakOut. Pre vyhľadávanie filmov použite dotazy ako napríklad Filmy CZ, filmy CZ dabing, české filmy alebo online filmy. Pomocou návodu Ako sťahovat z YouTube si ich môžete aj stiahnuť.

Filmy z tohto serveru sa snažím zhromaždiť na svoj web http://onlinefilmy.patwist.com kde nájdete online filmy a seriály roztriedené podľa kategórie, hercov, roku a krajiny pôvodu pokiaľ ide o CZ/SK film. Teda väčšinu filmov môžete sledovať zdarma. Pri filme nájdete titulný obrázok filmu, popis v slovenskom jazyku a video ukážku/trailer, pod filmom tipy na podobné alebo iné filmy a taktiež nechýba možnosť komentovať a hodnotiť filmy.

Prejsť na http://OnlineFilmy.patwist.com

Online filmy CZ dabing

ďalšie stránky:

 

http://www.najfilmy.sk
http://www.otv.sk
http://sledujufilmy.cz
http://www.top-filmy.eu
http://www.playfilm.cz
http://www.veselerozpravky.sk

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype