Čo všetko v spojitosti s prvým aprílom spravil Google

Niet pochýb o tom že Google sa chytí každého sviatku či výročia a prejaví sa to zmenou Google loga vo vyhľadávaní, google taktiež nachystal plno zaujímavostí na prvý apríl, len čítajte ďalej..

Google Mapy 8 bit verzia

Google Mapy 8-bit verzia – Google mapy v podaní pre Nintendo Entertainment System (NES, Nintendo)

Mapy obsahujú rôzne zaujímavosti. Napríklad: Ufo v Area 51. Nessie v jazere Loch Ness. Pri Madagaskaremôžte nájsť draka, alebo rôzne iné rozprávkové postavy.
Google maps 8-bit NES Nintendo Area 51

Google maps 8-bit NES Nintendo Area 51

Naozaj pokročilé vyhľadávanie

Naozaj pokročilé vyhľadávanie – Presahuje hranice obyčajného Pokročilého vyhľadávania. Umožnuje hľadať webstránky veľmi presne podľa konkétnych parametrov ktoré zadáte, patrí medzi ne napríklad zadanie rozsahu dĺžky textu, opakovanie sa slov. Taktiež umožňuje zúžiť obsah pomocou nastavenia stránok, ktoré na daný web odkazujú alebo na ktorý odkazuje

Chrome Multitask Mode

Chrome Multitask Mode – Prečo plytvať energiou keď jedno zariadenie môže využívať toľko ľudí, koľko k nemu dokážete pripojiť myší. Prehliadajte web súčasne pomocou viacerých kurzorov. Výhody a nevýhody nájdete vo videu (SK titulky)

Google Racing

Google Racing – Spoluzakladateľ Googlu Sergey Brin oznámil partnerstvo Googlu s Nascar. Prečítajte si jeho vyjadrenie.

Gmail Tap

Gmail Tap – Budúcnosť písania e-mailov na cestách. Štandartná WERTY klávesnica má 26 tlačidiel. Tejto klávesnici pomocou využitia Morzeovej abecedy. S Gmail Tap môžte písať bez pozerania sa.

Zaujímavé hlášky ktoré sa zobrazia po kliknutí na Stiahnuť:

Oops! Gmail Tap is a bit too popular right now. We suggest you try downloading it again next year.

Po kliknutí na retry: Still trying to download Gmail Tap? Check back next April 1st to see if it is available…you never know.

Click-to-Teleport

Click-to-Teleport – Rozšírenie pre Google Chrome, ktoré vás dokáže FYZICKY premiestniť na miesto, kde by ste si mohli kúpiť vec ktorú hľadáte.

The YouTube Collection

The YouTube Collection – Objednajte sebe alebo svojim priateľom v darčekovom balení videá s YouTube. Dodáva sa v obrovských balíkoch, prehľadne rozdelené do kategórií. Odteraz môžte sledovať videá s YouTube aj bez pripojenia na internet.

Ďalšie menej zaujímavé vychytávky nájdete na webstránkach uvedených nižšie.

Zdroj:

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype