Vytočte svojich kolegov v práci týmito počítačovými žartami.

Prvý apríl je skvelým dňom na výstrelky z priateľov. Zopár tipov ktorými môžte vytočiť známych či počítačových fanatikov.

Monitor naopak

Obraz hore nohami – Prevrátte svojej obeti celú pracovnú plochu hore nohami (Pravý Alt + šípka ↓)

„Nefunkčná“ myš – Znemožnite možnosť pohybovať kurzorom. Prelepte senzor myši (lasérový alebo optický snímač) lepiacou páskou.

Bláznivá myš – Kolega #1 bude ovládať monitor kolegu #2, jednoduché! Vymeňte spolusediasim kolegom pripájacie káble myší

Pomotané jazyky – وآمل أن لا تستخدم مترجم Zmeňte svojej obeti jazyk na ľubovoľnom zariadení (počítač, mobil, tablet) či stránke (Facebook)

Návšteva robotov – Nechajte svojmu kolegovi prečítať si text od robotov. V internetovom prehliadači Mozilla Firefox ako URL adresu napíšte about:robots a stlačte enter

PC začiatočník sa zas môže uklikať na smrť, ak mu zmažete všetky ikony na pracovnej ploche a zmeníte pozadie na ktorých sú. Ďalšoumožnosťou je výmena nudného pozadia na pracovnej ploche za nejaké zábavnejšie :-D. Pohrať sa môžete aj so zvukovými nastaveniami počítača. Namiesto úvodnej zvučky môže kolegovi pokojne zaznieť Pieseň práce alebo znelka z večerníčka.

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype