Monsters University nálepky, môj prvý nákup cez Ebay

Dnes mi prišiel môj prvý objednaný tovar prostredníctvom Ebay, ebay je internetové trhovisko, kde si môžu svoj malý obchod založiť rôzni predajci, tovar sa nie len predáva ale aj draží. Na tovar, ktorý ma zaujal nálepky Monsters University narazil bratranec na inzertom portáli Bazoš.sk kde sa predával za dvojnásobnú príliš vysokú cenu tak som si ho vyhľadal na Ebay a ako som si myslel odtiaľ pochádzal predávaný tovar na bazoši.

monsters-university-nalepky

Nakupoval som u obchodníka wearesurewin, ktorý mal 98,9% pozitívne hodnotenie, pred kúpou som ho kontaktoval pre uistenie či je poštovné zdarma. Objednával som 20.12.2013 tovar dorazil 20.01, teda mesiac, nálepky sú v skvelej kvalite akurát trocha menšia ako som očakával (tie propagačné fotky sú matúce :-D) ale na stránke je napísaná celková veľkosť papiera s nálepkami. Ja som svoju nalepil zatiaľ len lepiacou páskou, inak by to bola celkom pecka, keďže sú na fólii. A ešte taký detail na ktorý som prišiel až po pol hodine, je tam prehodené písmeno v slove Monsters na Monstres, ale to sa dá vyriešiť vystrihnutím a prehodením písmen.

Monsters University nálepky

Tak čo poviete na moje zbrusu nové repráky? teda vlastne novú nálepku :-D

Kúpiť cez Ebay / 4,99$

V roku 2012 som založil tento web a snažím sa písať rôzne návody a poskytovať rôzne tipy či už na Android aplikácie alebo čokoľvek iné.

Facebook Twitter Google+ YouTube 

NOVINKY NA E-MAIL
Už cez 100 ľudí odoberá novinky z tejto stránky, pripoj sa k ním a už nikdy nezmeškáš najnovšie články.
Nemáme radi spam. Tvoja e-mailova adresa nebude predaná alebo zdieľaná s niekym iným. Zároveň sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Čítajte tiež

PATWIST

Blogger a amatérsky fotograf #košice

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInGoogle PlusYouTube