Najlepšie slovenské vtipné videá na YouTube

Nezvyknem len tak pozerať a vyhľadávať takéto pitchoviny ale proste na internete vás to neobíjde. Nech sa páči, zoznam top videí slovenskej produkcie na YouTube. Budem sa snažiť uviesť tie hlavné videá od ktorých sa neskôr vytvárali ďalšie zábavné videá.

Antik

Ak čo by asi tak dal Antik za vymazanie tohto videa z YouTube, ale vlastne zlá reklama = dobrá reklama. Vypočujte si rozhovor nahnevaného zákazníka, ktorý volá na podporu poskytovateľa internetu.

Zákazník ANTIKu volá Dedemu

Reklama na lacné volania spoločnosti T-mobile, ktorá jedne vianoce otravovala mnoho ľudí pred televíznymi obrazovkami. A hľa, kto zavolal Dedemu…

Išli sme do Spišskej do bordelu

Videoreportáž v televíznych novinách slovenskej televízie JOJ a interview s týpkom, ktorý vraví samé perly.

Ako naučiť róma počítať

Trápne videjko, ktoré sa teší svojej popularite nesie názov Ako naučiť róma počítať alebo Cigáň počíta. Chlapec dostáne pár náročných otázok z matematiky, prečíta zložitý názov motorky a dozvie sa čo má jeho kamarát na čiapke, tak Sufuski či Sufurki?

Pes? Psovi nič!

Moje video aby sa nepovedalo že som neprispel 😀

Američan Mark Christensen – pieseň pre Slovensko

Kalifornčan Mark naspieval pesničku s názvom Deväť, pieseň obsahuje jednoduchý mix text s rôznymi výrazmi, ktoré sa naučil na slovensku počas jeho 2-mesačného pôsobenia na myjavskom gymnáziu.

Američan Mark Christensen – Koľko je hodín ďäväď

Vyššie spomínaného týpka už poznáte, v tomto videu nájdete mix jeho piesne spolu s odpoveďami slávnych osobností YouTube spomínaných vyššie

Iné

 

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype