Ak chcete pridať fotku z instagramu na váš web stačí otvoriť fotku v instagrame a napravo dole kliknúť na tri bodky, kliknite na Vložiť, skopírujte kód a vložte ho na stránku.

Ak používate redakčný systém WordPress, stačí skopírovať URL adresu fotografie a vložiť ju do článku kde sa namiesto adresy bude zobrazovať fotka.

Škoda Fabia #Škoda #Skoda #cars @skodavrs_

Fotka uverejnená používateľom PATWIST (@patwist),

Instagram odznaky

Na stránke https://www.instagram.com/accounts/badges/ si môžete vygenerovať odznak pre vašu stránku.

 

 

Ako vložiť widget s najnovšími fotkami

Instagram na svojej stránke neumožňuje používateľom vytvoriť widget, ktorý obsahuje stream posledných pridaných fotiek. Preto môžete použiť napríklad službu LightWidget.com

Instagram photo stream – LightWidget.com

Prejdite na stránku http://LightWidget.com Kliknite na tlačidlo Log In a prihláste sa do svojho instagram účtu. V nastaveniach môžete vybrať spôsob zobrazovania fotografií (grid – mriežka, slideshow – prezentácia, columns – stĺpce), počet riadkov a stĺpcov a medzeru medzi nimi (v pixeloch), efekt pri prejdení myšou na fotografiu a na výber je aj zobrazenie popisu. Posuvníkov vľavo môžete zmeniť veľkosť boxu.

Po nastavení môžete kliknúť na Preview a pozrieť si ako to bude vyzerať, ak sa vám výsledný widget pozdáva kliknite na Get Code! a zobrazí za skript, ktorý skopírujte a vložte na svoju stránku.

 

Instagram photo stream – SnapWidget.com

SnapWidget.com je pokročilejšou službou kde okrem klasického zobrazenia v mriežke nájdete aj foto mapu a všeobecne má aj viac nastavení ako napríklad zdieľacie tlačidlá pri prejdení nad fotku, nevýhodou je že vo verzii zdarma sa fotky otvárajú na stránke služby.


Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype