Freemake Video Converter

Chcem vám odporučiť program, ktorého názov napovedá o čo sa jedná. Freemake Video Converter je všestranný program na základnú úpravu videa, dokáže spájať, strihať videá, pridávať k ním titulky a vytvárať video prezentácie  s fotografií. Pomocou toho programu môžete konvertovať video do rôznych formátov ako napríklad AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, 3GP, DVD, MP3, vykonať DVD RIP (teda extrahovať DVD na jeden menší súbor na úkor doplnkov DVD akými môžu byť napríklad menu, rôzne jazyky, extras atď.). Upravené videoklipy môžete priamo z programu napáliť či nahrať na YouTube.

 

Konverzia videí

Program dokáže konvertovať videá na rôzne formáty. Spodné menu obsahuje formáty do ktorých je možné konvertovať, taktiež obsahuje profily pre jednotlivé zariadenia rozdelené napríklad podľa výrobcu ako je Apple, Sony, Xbox, Samsung, Android čo ocenia najmä menej skúsení používatelia, vďaka profilom je možné zvoliť pár kliknutiami vhodný formát pre zariadenie v ktorom chcú video prehrávať.  Následne je možné vybrať konkrétne zariadenie, napríklad iPhone 4, tým zabezpečíme to aby výsledný súbor bol optimálny rozlíšením a veľkosťou pre prehrávanie na zariadení.

 

 

Hromadná konverzia

Program si poradí aj s hromadnou konverziou videí, čo znamená že do zoznamu môžete pridať viacero súborov a tým môžete jednotlivo určiť výstupný formát.

Výhody:

  • intuitívne používateľské prostredie
  • slovenský a český jazyk

Nevýhody:

  • na koniec video projektov pridá 3 sekundové logo
[button url=“http://www.freemake.com/download?id=FreemakeVideoConverter.exe“ style=“glass“ size=“12″ center=“yes“ radius=“0″ icon=“icon: cloud-download“]Stiahnuť[/button]

Stiahnuť Freemake Video Converter (1 MB, pri inštalácií sa stiahne 30 MB )

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype