Škoda 120 do Need For Speed Most Wanted. Videli ste už Škodovku 120ku rútiacu sa diaľnicou rýchlosťou 290 km/h? alebo cúvajúcu MBčku 60kou? Minule som na YouTube našiel video so Škodou 120 v hre Need For Speed Most Wanted, preto som sa rozhodol znova si nainštalovať hru, ktorú som kedysi dávno hrával. Videli ste už Škodovku 120ku rútiacu sa diaľnicou rýchlosťou 290 km/h? alebo cúvajúcu MBčku 60kou? :- D. K inštalácií auta potrebujete mať najprv nainštalovanú hru, potom stiahnite a nainštalujte súbory nižšie. Pre spúštanie hry s aktivovanými módmi používajte odkaz na pracovnej ploche Need for Speed™ Most Wanted (Mod Loader).

Vlastnosti:

  • spoilery
  • disky
  • strešné naberače
  • farby
  • 4 body kity
  • unikátne tuningové diely (aj kapoty)

Mód neobsahuje farby okien, vinyli, nálepky a čísla, no ale hlavne že je možné zmeniť aspoň farbu auta 🙂

Inštalácia Škoda 120 mod

Stiahnite súbor Škoda 120 mod kliknutím na tlačidlo dole. Spustite ho a dvakrát kliknite na tlačidlo Next, potom vyberte umiestnenie zložky z hrou kliknutím na tlačidlo troch bodiek. Hra zvykne byť nainštalovaná v nasledovných cestách: (1 – keď máte 32 bit systém, 2 – 64 bit systém)

C:\Program Files\EA GAMES\Need For Speed Most Wanted

C:\Program Files (x86)\EA GAMES\Need For Speed Most Wanted

 

Potvrďte kliknutím na Next a Start, prebehne inštalácia, kliknite na Next a Exit

Inštalácia Need For Speed Most Wanted Mod Loader

Stiahnite súbor Mod Loader kliknutím na tlačidlo dole a spustite ho, kliknite na Next, zvoľte či chcete nainštalovať aj Ferrari 360 Spider mod a potvrďte kliknutím na Install, prebehne inštalácia a už len kliknite na Finish, na ploche sa vám vytvoril súbor odkaz Need for Speed™ Most Wanted (Mod Loader), pomocou ktorého spúštajte hru ak chcete aktivovať módy.

Stiahnuť Škoda 120 mod (12 MB)

Stiahnuť Need For Speed Most Wanted Mod Loader (300 kB)

Možné problémy:

V prípade že sa vám po dodržaní postupu auto nebude v hre zobrazovať zrejme budete mať verziu hry 1.2, preto stiahnite a nainštalujte nasledovný patch: patch-1-3.exe

Galéria

Čitajte aj:

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype