ID:30262637

Niekedy sa nevieme dočkať, kedy si spolu s novým paušálom zabezpečíme aj nový mobilný telefón. Ten, ktorý sme používali dva roky, sa nám zdá už ako storočný. Je celý ošúchaný, dobitý, niektoré časti z neho dokonca povypadávali a texty a fotografie na obrazovke už iba sotva rozoznáme… Aj ten najdrahší telefón u nás vždy dopadne rovnako – skončí v koši alebo ako hračka pre deti. Nič z toho by sa však nemuselo stať, keby sme používali kvalitné obaly na mobily!

Kryty chránia mobily aj naše peňaženky

Na poistenie mobilu pre prípad jeho pádu či iného poškodenia sa nehodno vždy spoliehať. O čo príjemnejšie by bolo, keby sme situácie spojené s doťahovačkami s poisťovňou alebo výmenou displeja nemuseli vôbec riešiť. Ušetrili by sme si kopec starostí a mali svoj mobil krásne poruke a nie niekde v servise. Dnes nie je problém zohnať obal na mobil pre hociktorú značku a typ telefónu a predĺžiť tak životnosť svojho zariadenia. Že sa vám nechce za kryty utrácať veľa? Žiaden problém, máme tu možnosť stanoviť si cenové limity. Napríklad najlacnejší obal na mobil môžeme mať už od dvoch eur, čo je naozaj smiešna sumička na to, koľko také kryty spravia pre ochranu nášho mobilu a koľko by sme za ne dali v mobil shope v meste!

Budujte si obalom svoj imidž

Niektorým z nás stačia klasické obaly na mobily, biele, čierne alebo šedé, také, ktorými nič nepokazíme a nebudeme zbytočne pútať pozornosť druhých. Na druhej strane sú medzi nami aj takí majitelia mobilov, pre ktorých kryt na mobilný telefón predstavuje možnosť odlíšiť sa vybudovať si vlastný imidž. Najmä mladšie generácie ocenia, že si môžu zvoliť odtiene a štýly, ktoré ich vystihujú, a často nemajú len jeden obal na mobil, vlastnia ich viac, pre každú príležitosť. Menia ich ako módne doplnky, podľa aktuálnej potreby. Môžu mať elegantnejšie verzie na dôležité stretnutia, ale aj napríklad športové, na posedenia s priateľmi či na športové aktivity. Na výber máme také množstvo krytov na mobily, až nám to niekedy sťažuje výber a nehodno sa čudovať, ak niekto nevlastní len jeden. Pokiaľ sa pohybujeme v nízkych cenových kategóriách, naozaj nie je problém vlastniť hoci aj päť obalov na jeden mobil.

Rôzne druhy materiálov

Plastové, silikónové, hliníkové, kamienkové, priesvitné silikónové obaly na mobily, rôzne motívy: od filmových hrdinov, cez jednofarebné, s geometrickými vzormi, s kvetinovými vzormi až po strieborné prevedenie. Toto všetko a ešte viac vás prekvapí, pokiaľ sa začnete zaujímať o kryt na svoj mobilný telefón. Zrazu ostanete akoby zahltení možnosťami, ktoré dizajnéri prinášajú vašim zariadeniam. Človek naozaj niekedy nadobudne pocit, že obal na mobil tu nie je od toho, aby nám ochránil telefón, ale aby sme sa ním mohli popýšiť na verejnosti. Aj to je jasný dôkaz toho, že nie všetko, čo je praktické, musí nutne vyzerať zle!

 

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype