Aplikácia pre mobilné zariadenia Printic urobí z vašich fotografií fyzické fotografie v polaroid formátoch

Aplikácia pre mobilné zariadenia Printic prináša nový trend, tlač fotiek priamo z vášho mobilu až do schránky, teda samozrejme s odozvou poštovej služby teda 2 až 5 dní. Aplikácia nie je obmedzená na fotografie z Instagramu ako http://printstagr.am/. Užívateľské prostredie aplikácie je veľmi príjemné a jednoduché, stačí zvoliť fotky z mobilu alebo z Facebooku či Instagramu, k fotografiám je možné pridať sprievodný text, orezať ich a následne ich poslať a to aj viacerým osobám naraz. Cena jednej fotografie vrátane poštovného je 0,79€ no podmienkou je objednať si ich aspoň 3, teda minimálna nákupná suma je 2,37€.

Fotografie sú odosielané v klasickej obálke v ktorej sa nachádza ďalšia obálka oranžovej farby s napísom Printic s fotografiami v polaroid formáte, teda tvare fotografií z niekdajších instantných fotoaparátov so samovyvolávacím filmom (fotografia v obdlžníku s bielym rámčekom s dolnou značne väčšou plochou.

Služby Printicu sa hodia ako taký malý darček, môžete si na svoju adresu objednať fotografie z nejakej udalosti, oslavy, akcie a darovať nejaké fotografie priateľom alebo im ich nechať priamo poslať na ich adresu.

Ako na to

Pre používanie služieb Printic si musíte stiahnuť do vášho zariadenia aplikáciu, ktorá je dostupná pre Android a iOS (iPhone), vytvoriť si účet pomocou Facebook účtu alebo e-mailovej adresy, zadať svoju adresu a potom už len vybrať fotografie a prijímateľa, zaplatiť je možné rôznymi spôsobmi, napríklad PayPal, VISA alebo Maestro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stiahnuť Printic pre Android (z Google Play)

Stiahnuť Printic pre iOS (z iTunes)

Na svoju objednávku s Printicu aktuálne čakám, keď príde hodím sem fotky

Čítajte inde:

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype