Slovak Telecom: Hlasujte za najlepšiu aplikáciu pre podnikanie

Pred mesiacom som písal o súťaži, ktorú zorganizoval Slovak Telecom, cieľom súťaže Sieň Slávy Biznisu je nájsť aplikácie, ktoré by uľahčili podnikanie. Za tú dobu sa do súťaže zapojilo mnoho ľudí, od menších vývojárov až po väčšie skupiny programátorov so spoločným cieľom, presadiť svoju aplikáciu a vyhrať peniaze na jej spropagovanie.

Hlasujte za najlepšiu aplikáciu

Aplikácie sú zaradené do kategórií ako napríklad elektronické obchodovanie/itnernet, kancelárske balíky, komunikácia/spolupráca, kde nájdete napríklad aplikáciu Smartsupp, ktorá slúzi na komunikáciu s návštevníkmi na stránkach so zákazníkmi. marketing/predaj.

V zozname sa objavilo dosť aplikácií, ktoré umožňujú viesť si vlastné účtovníctvo, záznam dát svojích účtovníkov alebo jedoducho faktúrovať, tu by som spomenul aplikáciu iKROS vďaka ktorej  môže podnikateľ bezplatne vytvárať faktúry a všetko týkajúce sa toho, naviac je prepojená s centrálnym registrom podnikateľov čo ušetrí čas pri vypĺňaní formulárov. Ďalej ma celkom zaujala aplikcia miniFAKTÚRA, ktorá umožňuje vystavovať faktúry aj narýchlo pomocou mobilu či tabletu. A taktiež aplikácia Jiwi, ktorá za váš urobí pracnú prácu vypisovania údajov, zaeviduje za vás všetky bločky a faktúry, stačí len odfotiť faktúru mobilom. Prezrite si stránku a zahlasujte za aplikáciu, ktorá vás zaujala a nezabudnite prelistovať viacerými stránkami, hlasovanie sa končí už 30. júna.

 

Hlasuj

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype