Slovak Telecom hľadá najlepší koncept biznis aplikácie

 

Telekomunikačná spoločnosť Slovak Telekom hľadá nádejné aplikácie, ktoré môžu uľahčiť prácu podnikateľom. Preto ak ste vývojár alebo členom start-up projektu a máte rozpracovanú alebo už hotovú aplikáciu so zameraním na malé až stredné podniky a ste presvedčení že by bola užitočná neváhajte ju prihlásiť do súťaže s názvom Business Wall of Fame (teda Sieň slávy biznisu). Možno sa práve vaša aplikácia stane „hrdinom“ reklamnej kampane Telekomu v hodnote do 30 tisíc € a dostane investíciu až do výšky 80 000 €, ďalej môžete získať TelekomCloud partnerstvo, vďaka ktorému môžete získať tisíce zákazníkov.

Ako prihlásiť aplikáciu

Nahrajte krátke 30 sekundové video, najlepšie vo výťahu v ktorom čo najvýstižnejšie opíšte čo vaša aplikácia dokáže. Prečo práve vo výťahu? No práve aj vďaka vašej aplikácií sa môžu dostať malé a stredné firmy na vrchol. Vo videu môžete použiť rôzne iné veci na presvedčenie ľudí že práve vaša aplikácia je najlepšia. Prihlásenú aplikáciu propagujte kde sa dá, povedzte o nej priateľom, zdieľajte súťažný profil alebo aj samotné video, ktorým ste sa do súťaže zapojili na sociálnych sieťach aby ste získali čo najviac hlasov. Prihlasovať svoje aplikácie môžete v období 22. apríla do 22. mája 2014.

aplikácie môžete registrovať na stránke SienSlavyBiznisu.sk

Výhry

  • reklamná kampaň v hodnote 30 tisíc € a partnerstvo s Telekomom
  • investícia až do 80 tisíc €

Hlasovanie

Hlasovanie za najlepšiu aplikáciu bude prebiehať od 12. mája 2014. Do finále postúpi 10 aplikácií s najväčším počtom hlasov, v ktorom o víťazovi rozhodne odborná porota. Hlasujúci z firiem môžu vyhrať marketingovú kampaň v hodnote 10 000 eur.  Hlasovanie bude prebiehať od 22. mája do 30. júna 2014.

 

 

 

A nezabudnite nestačí byť presvedčivý ale unikátny

Čítajte viac:

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype