Chcete spraviť virtual tuning vášho obľúbeného auta no nemáte dostatočné znalosti na Photoshop? Nevadí, na stránke 3Dtuning.com môžete prejaviť svoju kreativitu pri úprave vzhľadu auta. V ponuke je na úpravu cez 1000 áut vo fotorealistickej kvalite. Na výber sú rôzne značky a ich modely takmer od A po Z, Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, DeLorean… Klasické značky ako Citroen, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Škoda (aj Škoda Felicia) a nechýbajú ani exotické autá ako Bugatti, Ferrari, Koenigsegg, Lamborghini či Pagani. Dokonca v ponuke nájdete aj motorky ako Harley-Davidson alebo Indian.

p://

BMW M3 (virtual tuning by PATWIST)

Tuning áut na PC

Na autá môžete použiť nasledovné úpravy: Zmena farby, pozícia volantu, Kolesá, predný/zadný nárazník, bočné prahy, predné & zadné svetlá, mračítka, strešný spoiler, spoiler, kapota, rozšírenie lemu blatníku, spätné zrkadlá, mriežka pre nasávanie vzduchu, výstupky pre nasávanie vzduchu na kapotu, polepy, zatmavenie skiel, výška auta, Jednotlivé diely je možné prefarbiť. Pre jedno auto nemusia byť všetky úpravy, napríklad rozšírenie blatníku nájdete najmä pri SUV vozidlách.

Pre motorky to sú kolesá, blatníky, zadné svetlá, spätné zrkadlá, výfuky, sedačky, nádrže, brzdové kotúče, padací rám, stupačky, audio na riadítkach, ochranné sklá pred vetrom.

Zdieľajte svoju prácu

Pre tuningované auto môžete vybrať vhodné pozadie, zapnúť svetlá a odfotiť ho alebo použiť funkciu fotenia na stránke. Ďalej ich je možné zdieľať na sociálnych sieťach alebo si ich uložiť do svojho albumu na stránke 3Dtuning. Po vytvorení účtu môžete uložiť svoj tuning na stránke a uvidia ho tak ostatní nadšenci tuningu.

3Dtuning na mobil

Program na tuning áut môžete mať stále poruke aj keď nie ste na počítači, k dispozícií je aplikácia pre operačné systémy Android a iOS.

Stiahnuť 3Dtuning pre Android z obchodu Google Play (45 MB)

Stiahnuť 3Dtuning pre iOS z obchodu iTunes (60 MB)

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype