Vyrežte si tekvicu na mobile s Androidom

Halloween Pumpkin Carver

Táto aplikácia vám umožní vyrezať tekvicu podľa svojich predstáv. Pohybom prstov vyrežete vlastný dizajn strašiaka. Tlačidlom „New“ sa náhodne vyberie jedno z troch pozadí za tekvicou, tlačidlom „Undo“ sa vrátite o krok späť, tlačidlom „Lights“ zasvietite na tekvicu alebo jeho vypnutím uvidíte ako vyzerá v noci. Váš výtvor si môžete uložiť do telefónu tlačidlom „Save“ alebo priamo zdieľať na sociálnych sieťach tlačidlom „Share“.

Aplikácia je jednoduchá na používanie a páči sa mi hlavne preto že je možné vyrezať tekvicu, ostatné aplikácie umožňujú len jej ozdobenie, avšak tvar tekvice nie je možné vybrať.

Moje hodnotenie: 5*

Stiahnuť aplikáciu Halloween Pumpkin Carver z obchodu Google Play

 

Pumpkin Carver

Táto aplikácia tiež umožňuje vyrezávanie tekvice, na výber sú 4 tekvice (z toho 2 s graficky vytvorené a 2 originál fotky). Dole sú nástroje ako nôž, ceruza, štetec, šrubovák a formy pre vyrezanie v tvare kruhu a trojuholníku. Výsledné tekvice je možné uložiť alebo zdieľať. Aplikácia síce umožňuje vyrezávanie tekvice ale nie je tak kvalitná ako prvá.

Moje hodnotenie: 3*

Stiahnuť aplikáciu Pumpkin Carver z obchodu Google Play

Halloween Pumpkin Decoration

Táto aplikácia sa nezameriava na vyrezávanie tekvice ale na jej ozdobenie. Na začiatku si môžete vybrať tvar tekvice, viete na ňu položiť klobúk, mačku, ďalší krok je výber očí, potom nasledujú ústa a pridanie nosa a nechýbajú ani uši, tekvici môžete dať aj tetovanie ale škoda že sa na ňom nedá nastaviť nižšia priehľadnosť, viete pod ňu pridať lístie a nejakú ozdobu ako žiarovky, lebka, mačka, sviečka, oči alebo darček, vpravo hore nad ňu viete pridať netopiera alebo ducha. Počas zdobenia vám v pozadí hraje hudba, síce len v 20 sekundovej slučke ale lepšie ako nič. Výslednú tekvicu viete postaviť pred jedno z 5 pozadí a je možné ju uložiť do zariadenia a zdieľať na sociálnych sieťach. Na výber je teda dosť možností ozdobenia tekvice a ak sa vám ju nechce zdobiť môžete si ju nechať náhodne vygenerovať.

Moje hodnotenie: 5*

Stiahnuť aplikáciu Halloween Pumpkin Decoration z obchodu Google Play

Halloween Pumpkin Maker FREE

V tejto aplikácií môžete na plochu pridať viac tekvíc rôznych tvarov a vybrať im tvár z predvolených foriem a vyzdobiť ich pridaním čiapky či doplnkov. Na výber je 7 pozadí a výtvor je možné uložiť do zariadenia.

Moje hodnotenie: 3*

 

Tento web som založil v roku 2012 a snažím sa tu pridávať rôzne návody a tipy ☺

Facebook Twitter Google+ YouTube Vimeo Skype